EventiOggi.net

Rudens mākslas plenērs 2018 Toskānā/Sjēnā

Dal 20/10/2018 Al 27/10/2018
Siena
Siena, Italy
Siena (SI)
Categoria Eventi


SIENA - PIENZA - VOLTERRA - SAN GIMIGNANO - FIRENZE Astoņas dienas Itālijā - sešas no tām baudīsim dzīvi itāliešu gaumē Toskānas sirdī pašā Sjēnas vecpilsētā Albergo Bernini- Siena nelielā domubiedru kompānijā: - gleznosim 3 brīvdabas plenēros lieliskas mākslas pedagoģes Astra Rubene vadībā; - izzināsim reģiona vēsturi no etrusku laikiem Volterā, Sjēnas unikālo Palio tradīciju no viduslaikiem un Florences renesanses mākslas pērles; - degustēsim reģiona slavenākos vīnu: Brunello un Kjanti; - izgaršosim Toskānas gardumus no Kjanti vītinātajiem šķiņķiem līdz Pjencas aitu sieru n-tajām garšas niansēm; - izbaudīsim mūsdienu itāļu nesteidzīgo dzīves ritmu ar Sjēnas iedzīvotājas, profesionālas Toskānas gides Dace Fridrihsone gādību.

Lidojam ar Ryanair uz Orio al Serio lidostu pie Bergamo. Pērkam biļetes individuāli tad, kad biļetes cena ir zem 100,- eiro abos virzienos + bagāža pēc pašu vēlmēm. Varam līdzēt to izdarīt. Programmas izmaksas uz vietas 737,- eiro Jautājiet Daiga Lejiņa, mob. 29137977, vai rakstiet uz e-pastu [email protected], nosūtīsim programmu. Rezervējam vietu jau šī gada nogalē - līdz 1.decembrim 2017. Arivederci, bella Toscana.

Comments
Kā desertu svētdienas vakaram atstājām mazu ieskatu no citas svētdienas (29.10.17) pusdienu pauzes kādas ļoti viesmīlīgas Sjēnas ģimenītes lodžijā jeb renesanses laika buduārā ar terasi virs Sjēnas jumtiem... Gan uzkodas, vīns gan skaistie skati nudien bija garšīgi.
2017.gada oktobra pēdējā svētdiena, rīta kafija uz Albergo Bernini terases ar Sjēnas zvanu koncertu fonā. Atsaucoties mūsu līdzjutēju lūgumam, ar šo lai ieskandinām tādu kā bilžu un video sēriju "Kā mums tur Toskānā labi gāja. " Sekojiet Ūsiņam.
Turpinām foto reportāžu par latviešu mākslinieku radošajām aktivitātēm Toskānā un atbildām uz interesentu jautājumu: Kur un kā tad jūs tur gleznojāt. Lai runā tikai foto, jo sajūtas var mēģināt aprakstīt, bet vai vajag??
Svētdienas rīts tieši pirms 2 nedēļām jeb 29.10.2017. Mūsu latvju meitene - tagad Sjēnas iedzīvotaja un lieliska gide Dacīte tandēmā ar Sjēnu pārsteidza mūs atkal no jauna...
Terases svētki iekš Albergo Bernini- Siena ar rudens plenēra 2017 izstādi jeb ballīte kopā ar Dace Fridrihsone draugiem un ģimeni toskāniešu gaumē.
Home Page - Privacy Sitemap Copyright © 2017 In EventiOggi.net

P4