EventiOggi.net

Dodamies uz Strada Bianche Granfondo

Dal 01/03/2018 Al 05/03/2018
Siena
Siena, Italy
Siena (SI)
Categoria Eventi


Gribi piedalīties Gran Fondo Strade Bianche? Sorry, visas 5000 dalības vietas jau ir izpirktas... BET, sadarbībā ar Trek Bicycle mums ir iespēja Tev palīdzēt. Pērc jebkuru no Trek Bicycle karbona šosejas velosipēdiem kādā no Veloprofs veikaliem Veikals Veloprofs Juglā vai Veikals Veloprofs un izlozēsim 3 bezmaksas dalības uz šo leģendāro pasākumu. Piedāvājums spēkā līdz 5. februārim. Izloze 6. februārī. Varu palīdzēt saplānot pasākumu no A-Ž. Mans plāns: 1. martā ar Lufthansa izlidojam uz Florenci, tad braucam uz Sjēnu. 2. martā pavizinamies ar velo pa apkārtnes ceļiem, iepazīstamies ar grants sektoriem. 3. martā skatamies Strade Bianche un fanojam par Toms Skoinsh un Aleksejs Saramotins 4. martā piedalamies Gran Fondo Strade Bianche 5.

martā atgriežamies Florencē, no kurienes lidojam mājās. Pašlaik vēl nav 100% apsiprināts, bet ir iespēja, ka tiekamies ar Trek-Segafredo uz nelielu meet&greet. Tas gan neizslēdz iespēju vienkārši satikt viņus komandu parkingā :) Nav arī izslēgta došanās pa sauszemi ar atbilstoša izmēra auto. Jārēķina +2 dienas Jautājumi? Tos varam izrunāt pie kases, kad pērc savu jauno TREK :)

Comments
Uzzini vairāk par pašu pasākumu - http://gfstradebianche.it/?lang=en Šogad ceru izbraukt pa sauso, jo 2017. gadā bija +7C un lietus.
Home Page - Privacy Sitemap Copyright © 2017 In EventiOggi.net

P4